naše služby

Působíme v jihočeském Písku, ale nebráníme se ani realizacím po jihočeském a středočeském kraji. Vše záleží na individuální dohodě s klientem.

 

Provádíme tyto práce: (Vše je provedeno dle Vašich požadavků, po domluvě jsou možné další stavební práce).

Zednické práce

zdění příček a dozdívání

začišťování špalet po výměně oken a dveří

oprava stávajících omítek

betonování podlah

strojně vnitřní i vnější omítky

Sádrové omítky

Ideální alternativa pro jádrové omítky. Neobsahují žádné další příměsi a jsou velmi přilnavé. Hodí se k omítání vnitřních stěn a stropů. Díky tomu, že jsou vyrobeny za sádrovce, dokáží udržet tu správnou vlhkost, takže vzduch v místnosti pak není suchý. Další velkou výhodou je, že se nemusí brousit a jejich aplikace není tak moc časově náročná jakou u jádrových omítek.

Vápenocementové omítky

Jsou určeny pro vnitřní i vnější omítání. Vápenocementové omítky jsou pevné a odolné a jsou vhodné i do vlhkého prostředí.

 

Klasické základní vápenocementové omítky určené pro následnou povrchovou úpravu štukovou omítkou. Jsou vhodné pro omítání všech klasických stavebních materiálů – vytváření podkladu pod štukové a šlechtěné omítky nebo keramické obklady. Tyto omítky jsou vhodné také pro omítání lehčených a tepelně izolačních stavebních konstrukcí (zejména typu THERM). Zvyšují tepelný odpor konstrukce; jsou propustná pro vodní páru.

 

Součástí vápenocementové hrubé omítky je i štuková omítka pro vytváření konečné povrchové struktury stěn. Patří sem i jednovrstvé omítky na přesné zdivo, které lze rovnou strukturovat bez nutnosti aplikace jemné štukové vrstvy. Tento typ omítky realizujeme jak do vnitřních prostor, tak jako omítku venkovní-hrubou fasádu.

Silikonové a silikátové omítky

Jsou vhodné pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí. Vhodné jsou jako krycí dekorativní a ochranná vrstva všech typů vnějších kontaktních zateplovacích systémů (ETICS). Mají vynikající stálost barev a vynikající odolnost proti špinění povrchu. Zajišťují velmi paropropustný a vodoodpudivý povrch s vysokou pevností a pružností. V nabídce je široká paleta barevných odstínů a struktur.  

Omítací stroj PFT G4

Používáme omítací stroj PFT G4 pro kontinuální míchání suchých omítkových směsí s vodou. Vytváří homogenní mokrou směs, která je automaticky dopravována a nanášena na zeď. Max. zrnitost 0-7 mm, dopravní vzdálenost až 75 m. 

Připravenost na stavbu

Před realizací omítek můžeme objednat od našeho dodavatele velkokapacitní silo pro přepravu materiálu silomatem nebo použít pytlovou maltu na paletách. Záleží na přístupnosti terénu a na množství  zpracovaného materiálu.  

 

Pro realizaci omítek je nutná přípojka vody a elektřiny.  Pokud není připojení vody možné, dá se voda čerpat např. ze studny a nebo nádrže za pomoci čerpadla, které je možné z naší strany dodat.

 

Přípravné práce jako je oblepení a přikrytí je z naší strany zajištěno, nutné však je, aby stavba byla na omítání připravena. 

Pokud práce vyžadují lešení, zajistíme ho u smluvního partnera. Připravenost na stavbu si s klientem vždy odsouhlasíme během osobní konzultace. 

Ceník

Ceny jsou kalkulovány INDIVIDUÁLNĚ po dohodě s klientem. 

O konečné ceně rozhoduje obtížnost stavby, struktura zdiva, množství čtverečních metrů, materiálu a další parametry. Pro konkrétní informace nám zavolejte nebo napište.

 +420 722 961 881